Návrat na Úvodná stránka

Máte záujem zasvätiť sa do tajov prípravy miešaných nápojov?

Viete o tom že Slováci sú úspešní medzinárodných súťažiach pri príprave miešaných nápojov?
         V roku 2014 získala Janka Karkusová v Kapskom meste v Afrike zlatú medailu na medzinárodnej barmanskej súťaži „ World Coctail Championships“.
         Tento rok je to tu znova. Janka Karkusová získala na 64th World Coctail Championships v Bulharskej Sofii cennú striebornú medailu za druhé miesto v príprave koktailov. Tak ako stále , aj tentokrát pripravila famózny long drink s názvom „ Pink Glasses, ktorý učaroval nielen komisárom ale aj všetkým ostatným...
         Húževnatosť a roky driny zúročil v podobe prestížneho ocenenia aj Filip Navrátil . V septembri získal v Juhoafrickej republike vzácne prvenstvo na najťažšej súťaži barmanov sveta. Začínal pritom na pumpe a kvôli miešaniu drinkov a hádzaniu fliaš nechal aj štúdium na vysokej škole.

Ponúkame aj vám možnosť rozšíriť svoje zručnosti a vedomosti absolvovaním obľúbeného kurzu na našej škole – „Barmanského kurzu" a urobiť prvé kroky do barmanského sveta.

Úspešní absolventi získajú certifikát SKBA platný vo všetkých členských krajinách IBA (Medzinárodnej barmanskej asociácie).

Lektormi kurzu budú špičkoví slovenskí barmani, pravidelní účastníci svetových kongresov IBA.

Miesto konania Súkromná spojená škola Krompachy
Lektori Prezident SkBA Ján Šuchta a Milan Šefc – predseda sekcie Tatry, SkBA
Prihlášky Bc. Janka Laciňáková, ktorá Vám poskytne podrobnejšie informácie.
Cena kurzu 110 €
Termín bude spresnený po naplnení kurzu uchádzačmi

Kurz je určený pre žiakov Gastro odborov a Pracovník marketingu.