Návrat na Suťaže v šk. roku 2018/2019

Beh ulicami mesta Krompachy

Mesto Krompachy usporiadalo 14.októbra 2018 v poradí už 53. ročník behu ulicami mesta. Medzi bežcami, ktorí si prišli zmerať svoje bežecké a vytrvalostné schopnosti nesmeli chýbať ani žiaci našej školy. V kategórii dorastenci nás reprezentovali Martin Bodnár a Alexej Kurilla. Obom ušli medailové umiestenia veľmi tesne a napokon obsadili pekné štvrté a šieste miesto. V kategórii juniori nás reprezentoval David Januv, ktorému sa zadarilo a kategóriu suverénne vyhral. Všetkým srdečne blahoželáme a želáme im veľa šťastia v ďalších športových súťažiach.

PaedDr. Ladislav Baluch