Zrealizované projekty

Infovek - Počítače pre školy
Modernizácia vzdelávacieho procesu na stredných školách
Otvorená škola
Zaostri na školu
Leonardo da Vinci - mobility
Kompetencie pre prax

Prebiehajúce projekty

Národný projekt OPIS - „Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva“

„Vzdelanie pre trh práce“

Po overení nových technológií vo vyučovaní (IKT) sa škole naskytla veľmi zaujímavá príležitosť. V priebehu dvoch rokov 2012 - 2014 bude realizovať projekt „Vzdelanie pre trh práce“, ktorý pripravila v predchádzajúcich obdobiach. Na podanú žiadosť o nenávratné finančné prostriedky dostala rozhodnutie o ich pridelení. Cieľom v projekte je „Uskutočniť obsahovú prestavbu vzdelávania na SSOŠ SEZ Krompachy pre potreby trhu práce“. Riadiaci tím spolu s realizačnými si postavili špecifické ciele:        Dňa 6. 11. 2012 riadiaci tím už rozhodol o začiatku realizácie aktivít projektu, prijal plán práce na mesiac november. Všetci pedagogickí zamestnanci školy boli informovaní o cieľoch projektu a o ich zapojení sa do realizácie cieľov projektu. Veríme, že po splnení cieľov projektu budeme modernou školou, tak ako je zámerom v operačnom programe Vzdelávanie v opatrení 1.1 Premena tradičnej školy na modernú.