Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Beseda o rozvoji cestovného ruchu v košickom kraji

Pri príležitosti Svetového dňa cestovného ruchu sa dňa 28. 9. 2016 v našej škole uskutočnila beseda o rozvoji cestovného ruchu v košickom kraji s Ing. Adrianou Šebešovou – vedúcou referátu cestovného ruchu Košického samosprávneho kraja .
       Besedy sa zúčastnili žiaci 1.-4 ročníka študijného odboru pracovník marketingu, ktorý je zameraný na cestovný ruch a tiež žiaci nadstavbového štúdia spoločné stravovanie, ktorí sa pripravujú na prácu v zariadeniach cestovného ruchu. V prvej časti bola prezentovaná ponuka kraja pre návštevníkov a následne boli žiaci oboznámení s organizáciou cestovného ruchu na Slovensku. V závere sa diskutovalo o možnostiach rozvoja cestovného ruchu nielen v košickom kraji ale aj na celom Slovensku.

Ing. Alžbeta Zumriková