Návrat na Akcie v šk. roku 2012/2013

Pomoc nadovšetko......

Som rada, že sa na našej škole našli ľudia, ktorí nehľadajú spôsob ako sa niečo nedá, ale ako sa veci vyriešiť dajú. A zvlášť ak chýbajú finančné prostriedky. Preto chcem poďakovať šikovným majstrom, školníkovi a žiakom, ktorí sa nebáli pomôcť a vyrobili svojpomocne florbalové bránky. Viem, že obetovali svoj voľný čas, aby prispeli dobrej veci. Možno si ani sami neuvedomujú dôležitosť a potrebu svojej práce. Len samotní florbalisti vedia doceniť potrebu tohto športového náčinia pre florbalovú hru. Celý minulý rok hrali bez potrebných bránok a tento rok sa dočkali. Verím, že odteraz bude ich tréning na krúžku kvalitnejší, čo sa odrazí aj na ich výkonoch pri reprezentácii.
       Preto chcem ešte raz vysloviť úprimné ďakujem všetkým, ktorí sa na výrobe bránok podieľali. Verím, že takáto spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

Mgr. Majláthová, telocvikárka