Návrat na Akcie v šk. roku 2012/2013

Burza stredných škôl - „VYBERTE SI SVOJU STREDNÚ ŠKOLU“

V utorok 30. októbra 2012 sa naša škola zúčastnila Burzy stredných škôl na základnej škole Grundschule v Gelnici. Organizátorom burzy je už tradične mesto Gelnica, Školský úrad Margecany, Základná škola v Gelnici a CPPPaP Spišská Nová Ves, ktorému zároveň ďakujeme za pozvanie.
       V toto príjemné jesenné dopoludnie pripravili učitelia, majstri a žiaci stredných škôl prezentácie svojich škôl, odborov i dosiahnutých výsledkov s cieľom osloviť rodičov a žiakov končiacich ročníkov základných škôl. Snahou organizátorov bolo poskytnúť aktuálne informácie aj výchovným poradcom ZŠ, pomôcť im objektívne a z nadhľadu odborníka informovať rodičov a usmerňovať žiakov.
        Naša škola postavila svoju prezentáciu na spolupráci učiteľov, majstrov a žiakov, cez ponuku odborov a výsledkov našej spoločnej práce: študijné výsledky, výrobky žiakov, maturitné práce jednotlivých odborov, ponúkané aktivity školy ako je lyžiarsky kurz, plavecký kurz a získanie notebooku za výborné študijné výsledky.
       Potešila nás šikovnosť a komunikatívnosť našich žiakov /S. Hebelkovej II.B, L. Brajerčíkovej II.B, D. Bandžuchovej IV.M, S. Brutovskej IV.M a J. Cehlára IV.C/, ako i záujem rodičov a žiakov ZŠ o život a prácu v našej škole. Prezentáciou ich sprevádzal Ing. M. Kuchta a Mgr. M. Lukáč.
       Dúfame, že ich aj ďalšími plánovanými aktivitami zaujmeme a v septembri 2013 privítame v našej škole.
        Ďakujem všetkým za záujem a návštevu prezentácie SSOŠ SEZ Krompachy.

Mgr. Marcel Lukáč - výchovný poradca

Na burze stredných škôl sa prezentovali školy z košického a prešovského kraja :

1. Gymnázium Gelnica
  2. Spojená škola – SOŠ a OA Prakovce
  3. SSOŠ SEZ Krompachy
  4. SZŠ Kukučínova, Košice
  5. SOŠ Veterinárna, Košice
  6. SPŠ Dopravná, Košice
  7. SOŠ Železničná, Malackého, Košice
  8. SOŠ Lesnícka, Prešov
  9. SOŠ Drevárska, SNV
  10. Obchodná akadémia, SNV
  11. Technická akadémia ( strojnícka SPŠ ) SNV
  12. SOŠ Markušovská, ( stavebná + banícka ) SNV
  13. Hotelová akadémia, SNV
Prezentáciu SSOŠ SEZ Krompachy si pozreli žiaci základných škôl :
  1. ZŠ Prakovce
  2. ZŠ Margecany
  3. ZŠ Smolník
  4. ZŠ Jaklovce
  5. ZŠ Gelnica ( 9. a 8. ročník )
  6. ZŠ Veľký Folkmár
  7. ZŠ Kluknava
  8. ZŠ Helcmanovce
  9. ZŠ Krompachy – zemanská ul.
  10. ZŠ Slovinky
  11. ZŠ Nálepkovo