Návrat na Akcie v šk. roku 2018/2019

Správna voľba povolania 2018 – Burza stredných škôl

K tradičným októbrovým podujatiam neodmysliteľne patrí aj Burza stredných škôl určená žiakom 8. a 9. ročníkov ZŠ. Tohto roku sme sa zúčastnili burzy v utorok a v stredu 23.- 24. 10. 2018 v priestoroch SOŠ drevárskej v Spišskej Novej Vsi. Zároveň sme sa zúčastnili aj burzy v Gelnici na gymnáziu vo štvrtok 25. 10. 2018.
        Školy na akcii Správna voľba povolania predstavili ponuku svojich študijných a učebných odborov, prítomných žiakov oboznámili s možnosťami štúdia i s podmienkami prijatia na jednotlivé odbory. Žiaci teda získali užitočné informácie, ktoré im pomôžu pri výbere tej správnej školy, na ktorej budú pokračovať v ďalšom vzdelávaní.
        Súkromnú spojenú školu EDURAM prezentovali žiaci Dávid Januv (IV. CM), Marko Moncoľ (III. CM), Tomáš Žec (III. CM) a bývalý absolvent našej školy Martin Uličný (absolventská prax), ktorí prítomným predstavili CNC, roboty Mindstorms EV3, ozobotíky a 3D tlačiareň.

Ing. Ladislav Maturkanič, Ing. Juraj Jánošík, Mgr. Slavomíra Kurillová Hubinská, Ing. Gabriela Pešková, Mgr. Katarína Šoltésová