Návrat na Súťaže v šk. roku 2016/2017

Futsal chlapci

Telocvičňa FIT hause Slnečné nábrežie v Spišskej Novej Vsi privítala dňa 22. novembra 2016 semifinálových účastníkov vo futsale chlapcov stredných škôl. Do tohto kola postúpili študenti zo základných kôl, ktoré sa uskutočnili v mesiaci október. V semifinále sa stretli tieto stredné školy: SSŠ SEZ Krompachy, Technická akadémia SNV, SOŠ technická SNV a SOŠ Prakovce. Z týchto škôl len dve mohli postúpiť do finále. V tento deň museli chlapci poriadne bojovať ak chceli pomýšľať na postup a udržať sa v dlhodobej súťaži KSK. Nie je jednoduché zdolať súpera, ak si uvedomujete dôležitosť výhry. Futsal je tímová hra a na to by chlapci z našej školy nemali zabúdať. Len spoločnými silami môžeme uhrať dobrý výsledok a až potom môžeme pomýšľať na postup. V tomto kole našim chlapcom kolektívny športový duch chýbal a aj preto obsadili konečné tretie, nepostupové miesto. Tak im neostáva nič iné, len sa poučiť z tohto výsledku a spoločnými silami zabojovať o postup v ďalšom ročníku tejto súťaže.

PaedDr. Ladislav Baluch