Návrat na Akcie v šk. roku 2012/2013

Deň anglického jazyka

Týždeň pred vianočnými prázdninami (17. 12. 2012) sme na našej škole po prvýkrát usporiadali Deň anglického jazyka (English Language Day), ktorého sa zúčastnili žiaci II. M a II. CM triedy. Žiaci mali pred sebou najprv kvíz o Veľkej Británii, ktorý všetci zvládli ľavou zadnou. Nasledovala ochutnávka pravého anglického čaju Earl Grey s mliekom. Mnohým sa táto predstava nepozdávala, no predsa sa odhodlali ochutnať túto pre nich exotickú kombináciu. Nakoniec im takýto nezvyčajný čaj predsa len chutil. Záver nášho programu tvorili filmy v angličtine a bez titulkov, konkrétne išlo o vianočné diely seriálu The Simpsons, čo našich žiakov upútalo a aj pobavilo. Veríme, že v tejto tradícii budeme pokračovať každý školský rok.

učiteľky Mgr. Janka Gondová a Mgr. Katarína Ondášová