Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Dni otvorených dverí

December 2.2.2017

Dňa 2. 2. 2017 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí, ktorý bol organizovaný pre žiakov 9. ročníkov základných škôl, ako ukážka toho, čo im ponúka škola v prípade, že by si pre svoje ďalšie štúdium vybrali niektorý z našich odborov.
       Školu navštívili žiaci zo základnej školy Kluknava a žiaci Základnej školy Gelnica, okrem nich sa tohto dňa zúčastnili aj individuálne rodičia s deťmi , ktorí mali záujem o konkrétne študijné a učebné odbory. Pre návštevníkov boli pripravené zaujímavé prezentácie a ukážky zručností našich žiakov ako napr. ukážka z baristického a barmanského umenia, chuťovky , carving fruits, flambovanie palaciniek, programovanie robotov a mnoho ďalších zaujímavých zručností.