Návrat na Akcie v šk. roku 2015/2016

Dni otvorených dverí

V dňoch 23.05.2016 až 27.05.2016 sa v priestoroch našej školy konali Dni otvorených dverí pre žiakov ôsmich ročníkov základných škôl. Pre návštevníkov boli pripravené zaujímavosti týkajúce sa školy, projektov, vyučovacieho procesu, ale aj praktického vyučovania. Žiaci navštívili jednotlivé odborné učebne, odborné dielne praktického vyučovania, ale aj aulu, kde boli pre nich pripravené ukážky prác našich žiakov – vyrezávanie z ovocia a zeleniny, miešané nápoje či rôzne chuťovky – ktoré mohli na mieste ochutnať, či podieľať sa na ich príprave. Naši odborní a pedagogickí zamestnanci im poskytli informácie, ktoré im pomôžu pri rozhodovaní sa o svojom ďalšom zameraní na strednej škole.
         Tento týždeň bol pre školu prínosom, pretože žiaci videli zrekonštruované priestory školy a mohli si vytvoriť vlastný obraz a názor o tejto škole. V závere žiaci vyplnili dotazník, na základe výsledkov ktorého sa budeme snažiť skvalitniť vyučovací proces, ale aj praktické vyučovanie aj snahou o zaradenie nových príťažlivejších odborov.