Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

Majstrovstvá Slovenska vo varení a jedení halušiek

Dňa 23.06.2018 sa konali v Krompachoch na Plejsoch pred Hotel Plejsy Spa & Fun Resort 21. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo varení a jedení bryndzových halušiek pod záštitou Humanita pre život Spišské Vlachy. Našu školu reprezentovali žiaci I.B. triedy, odbor kuchár.
       Kapitánom mužstva bol Michal Valko. Ostatní členovia družstva: Monika Ludvíková, Peter Paľonder a Martina Paľonderová. Úlohou súťažiacich bolo narúbať drevo, rozložiť oheň, pripraviť cesto, nasádzať halušky s bryndzou. Po uvarení a ohodnotení kvality halušiek porotou v čo najkratšom čase ich zjesť. Hodnotila sa rýchlosť varenia halušiek, kvalita uvarených halušiek a rýchlosť zjedenia.
Celkové hodnotenie:

Naše družstvo obsadilo krásne 6. miesto z celkového počtu družstiev 20. Srdečne im blahoželáme