Návrat na Akcie v šk. roku 2012/2013

XXI. ročník Krompašského jarmoku

Dať o sebe vedieť, byť na očiach je v dnešnom svete preplneného tovarom a službami, veľmi dôležité. O to zvlášť, ak hovoríme o vzdelaní, pretože je to investícia do našej budúcnosti. Preto sa naša škola rozhodla pripomenúť, ukázať, čo skrýva za múrmi veľkej budovy. Maturitné práce študijného odboru mechanik elektrotechnik i pracovník marketingu, výrobky našich žiakov, šikovnosť kuchárov a čašníkov, to je len málo z toho, čo predviedli naši žiaci spolu s pedagógmi počas aktivít mesta Krompachy na XXI. Krompašskom jarmoku 21. septembra 2012.
       Kolektív žiakov, učiteľov a majstrov celý deň prezentovali školu, informovali návštevníkov jarmoku o tom, aké odbory škola ponúka, akých akcií sa zúčastňuje, rozprávalo sa o žiackych úspechoch na súťažiach rôzneho typu. Teda v krátkom sumáre o tom, ako SSOŠ SEZ Krompachy pripravuje žiakov do života. A ľudia rôznej vekovej kategórie sa pristavovali, pozerali, počúvali, ochutnávali. Niektorí o nás vedeli, iní zaspomínali na štúdium a tí, čo nepoznali, sa dozvedeli.
       Veríme, že táto reklama dopomohla k tomu, že deviataci zo základných škôl sa pri rozhodovaní, kam ďalej po skončení „základky“ lepšie zorientujú a zvolia si práve našu školu. A netýka sa to len ich, ale aj nadstavbárov a externistov.
       Chceme poďakovať žiakom zo IV.C, študijného odboru mechanik elektrotechnik, žiakom III.M a IV.M, študijného odboru pracovník marketingu, menovite žiačkam Lívii Kandrovej, Marte Poradovej a Veronike Frankovej z učebného odboru kuchár/čašník, bez ktorých by sme si prezentáciu školy pred jarmočníkmi nevedeli predstaviť. Samozrejme ďakujeme aj trpezlivým a obetavým pedagogickým pracovníkom, a to Ing. G. Peškovej, Ing. M. Kuchtovi, Mgr. M. Lukáčovi, Ing. J. Benckovej, Mgr. Z. Majláthovej, Bc. J. Laciňákovej a p. D Dubiňákovi za pomoc, propagáciu a ochotu.