Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

Dni mesta krompachy

Na očakávaných Dňoch mesta a 26. Krompašskom jarmoku bola aj naša škola SSŠ SEZ Krompachy. Reprezentovali ju žiaci IV.CM - R. Karas a M. Uličný pri CNC frézke. Trieda II.CM so žiakmi T. Kuraj, M. Mikula, M. Moncoľ a D. Saluga predviedla deťom ZŠ Krompachy roboty Mindstorms EV3 a malé Ozoboty. Aj tento rok si naši žiaci pozreli trhy, bohatý kultúrny program, či sprievodné podujatia.
       Žiaci Gastro odborov, SSŠ SEZ Krompachy v rámci akcie „Dni mesta Krompachy“, pod odborným vedením MOV Bc. Janky Laciňákovej a Bc. Alžbety Holickej, zabezpečovali služby pri route na MU v sobášnej sieni.

Služby zabezpečovali:

1. Jakub Ringoš II. N
  2. Dávid Ondrejčák II.B
  3. Mária Šmidová III.B
  4. Marián Schcwarz III.B
  5. Marián Andráši III.B
  6. Marek Mikula III.B
  7. Michaela Kľocová II. N
  8. Marianna Richtarčíková II.N
       Jakub Ringoš a Dávid Ondrejčák zabezpečovali služby aj v reštaurácii Melódia, dňa 22.9.2017 na recepcii, ktorá sa realizovala tiež v rámci Krompašského jarmoku.
       Touto cestou všetkým veľmi pekne ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Mgr. Marcel Lukáč,Miloš Mindžák, Bc. Janka Laciňáková