Návrat na Akcie v šk. roku 2012/2013

Ideme do Londýna!

V rámci Programu celoživotného vzdelávania Slovenskej akademickej asociácie pre medzinárodnú spoluprácu sme v januári 2013 reagovali na výzvu mobilitného projektu Leonardo da Vinci. Spracovali sme prihlášku a čakali.
       Koncom mája 2013 sme sa vďaka internetovej stránke www.saaic.sk dozvedeli, že naša prihláška uspela a schválili nám grant na projekt Development in vocational education. Vďaka projektu tak bude mať možnosť 15 študentov SSOŠ SEZ Krompachy vycestovať do Londýna a absolvovať dvojtýždňovú prax začiatkom decembra 2013 v britských firmách.
       V súčasnosti pre študentov organizujeme jazykový kurz, v rámci ktorého absolvujú prípravu na svoj pobyt a 15 najlepších absolventov kurzu poletí do Londýna v sprievode 2 vyučujúcich anglického jazyka. Je to jedinečná príležitosť pre našu školu a pre študentov v rámci prípravy na svoje budúce povolanie.