Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

Maturita 2018

Externá časť maturitnej skúšky a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky sa uskutočnila v dňoch

Praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky sa konala v dňoch 16. a 17.mája 2018. Študenti denného a externého štúdia v odboroch mechanik počítačových sieti, pracovník marketingu, elektrotechnika, spoločné stravovanie, strojárstvo a podnikanie v remeslách a službách preukázali praktické zručnosti vo svojom odbore.

Ústna forma internej časti maturitnej skúšky z predmetov slovenský jazyk a literatúra, anglický jazyk, nemecký jazyk a teoretická časť odbornej zložky prebehla dňa 28.mája 2018.