Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Mikuláš na SSŠ SEZ Krompachy

Dňa 5. decembra 2016 sprostredkovali členovia ŽŠR návštevu Mikuláša u nás v škole. Podpredseda ŽŠR Pavol Bendik, v červenom kostýme v sprievode čerta a anjela, alias Andrea Pavlíková a Michaela Kľocová z I.N, prechádzal jednotlivými učebňami teoretického a praktického vyučovania. Obdarúval všetkých prítomných, tak ako je to pre osobu menovaného svätca samozrejmé.

„Ak ste počúvali a učili sa, odmena bude sladká. Ale ak vaše správanie a študijné výsledky neboli vzorné, čert Vám to zráta.“

Takýmto heslom sa riadil sv. Mikuláš pri výslužke. Anjelik odmeňoval a čertisko sa riadne vyšantil na tých jednotlivcoch, ktorí školu zanedbávali a nepracovali vzorne na svojom vzdelaní. Pri návšteve sv. Mikuláš neobišiel ani vedenie školy a kancelárie ekonomického úseku.
        Verím, že členovia ŽŠR svojou aktivitou v tento deň spríjemnili vyučovanie všetkým a bežné vyučovanie povýšili na zábavu. Už teraz sa môžeme tešiť, čím nás študenti zo ŽŠR prekvapia najbližšie.

Mgr. Katarína Šoltésová, koordinátorka ŽŠR