Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

Mikuláš na SSŠ SEZ Krompachy

Žiacka školská rada sa na svojom zasadnutí dohodla na organizácii akcie, a tak dnes, 6. 12., pripravili návštevu Mikuláša u nás v škole. Marko Moncoľ z II. CM v červenom kostýme v sprievode čerta a anjela, alias Timea Tobiášová, Natália Kudelková z II. CM, Mária Šmírová z III. B a Michaela Kľocová z II.N spolu s koordinátorkou ŽŠR Mgr. Katarínou Šoltésovou, prechádzal jednotlivými učebňami teoretického a praktického vyučovania. Obdarúval všetkých prítomných, teda aj žiakov zo Základnej školy Maurerovej v Krompachoch, ktorí dnes absolvovali kurzy odborných zručností.
       „Ak ste počúvali a učili sa, odmena bude sladká. Ale ak vaše správanie a študijné výsledky neboli vzorné, čert Vám to zráta.“