Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Microsoft Windows Roadshow 2016

Náš krúžok robotiky a programovania cnc strojov navštívil so žiakmi I.CM a IV.CM v sobotu 15.10.2016 Microsoft Windows Roadshow 2016 v Košiciach. Na tejto akcii Microsoftu sme si mohli vyskúšať najväčšie novinky Windows smartfónov, tabletov, notebookov a príslušenstva. Pripravené boli aj súťaže, prednášky, rozhovory, rôzne tipy a mnoho iného. Pre účastníkov boli pripravené aj hodnotné vecné ceny od spoločností Huawei, Microsoft a ďalších partnerov akcie. Navyše sme sa dozvedeli, čo nového pripravujú poprední výrobcovia Windows zariadení. Na Microsoft Windows Roadshow 2016 v Košiciach zavítal aj technológiami nabitý elektromobil Tesla Model S 85. Okrem toho, že bol vystavený priamo v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton, prebehla aj trojica súťaží, v ktorých bolo možné vyhrať jazdu v tomto aute.
       Ak chceš o Microsoft Windows Roadshow 2016 v Košiciach vedieť viac ( video, foto ) pozri MojWindows.sk, alebo MojAndroid.sk.

Mgr. Marcel Lukáč