Návrat na Súťaže v šk. roku 2016/2017

Okresné kolo dlhodobých športových súťaží v stolnom tenise chlapcov SŠ

Telocvičňa Technickej akadémie v Spišskej Novej Vsi privítala vo štvrtok 23.3.2017 študentov prihlásených stredných škôl nášho okresu. Stolnotenisový turnaj bol prvým turnajom v druhom polroku tohto školského roka. Aj preto všetci zúčastnený boli správne namotivovaný a nedočkavý. Našich žiakov čakala úloha náročná najmä preto, že družstvá niektorých súťažiacich škôl boli zložené z hráčov, ktorí hrajú stolný tenis súťažne. Napriek tom sa nechceli dať zahanbiť.
        Prvé dve miesta celkového poradia boli po súčte bodov úplne jednoznačné. Školy, ktoré sa umiestnili na treťom až piatom mieste mali rovnaký počet bodov a tak o ďalších miestach celkového poradia musel rozhodnúť až rozdiel v počte vyhraných a prehraných zápasov medzi jednotlivými súťažiacimi. Naši žiaci nakoniec získali nepopulárne štvrté miesto.
        Napriek tomu im blahoželáme. V zápasoch ukázali kus svojho športového umenia a aj vo chvíľach, keď sa nedarilo a rozhodovalo o celkovom poradí, dokázali držať spolu a navzájom sa povzbudzovať. Dôstojne reprezentovali našu školu.

PaedDr. Ladislav Baluch