Návrat na Suťaže v šk. roku 2018/2019

Okresné kolo žiakov stredných škôl vo florbale

Dňa 26.10.2018 Centrum voľného času v Spišskej Novej Vsi organizovalo okresné kolo vo florbale žiakov stredných škôl. Florbal je medzi študentmi čoraz populárnejší a preto, tak ako každý rok, študenti z našej školy na ňom nesmeli chýbať. Podali výkon na hranici svojich možností a možno len trochu šťastia v rozhodujúcich momentoch jednotlivých zápasov chýbalo aby mohli postúpiť do vyšších kôl súťaže. Pozitívom je, že sa celé družstvo zocelilo a veríme, že v ďalších kolách školského športu získané skúsenosti chlapci zúročia a budeme môcť zabojovať o medaily.

PaedDr. Ladislav Baluch