Návrat na Suťaže v šk. roku 2018/2019

Okresné kolo v stolnom tenise žiakov SŠ

Centrum voľného času v Spišskej Novej Vsi v spolupráci zo Základnou školou na Lipovej ulici zorganizovali 7.11.2018 stolnotenisový turnaj žiakov stredných škôl.
        Našu školu na ňom reprezentovali Tomáš Kuraj, Dávid Walko, Martin Bodnár a Boris Ďorko. Pre chlapcov to bola príležitosť využiť svoj talent pre zisk medailí a zároveň možnosť zviditeľniť našu školu. V priebehu turnaja nebola núdza o pekné športové momenty a súboje. Chlapcom sa podarilo niekoľko zápasov vyhrať, ale pritrafili sa aj prehry. Jeden prehraný zápas rozhodol, že sme nemohli zabojovať o postup a lepšie umiestnenie. Z turnaja si chlapci odniesli dobrý pocit a množstvo pekných športových spomienok. Želáme im veľa šťastia v ďalších športových súťažiach.

PaedDr. Ladislav Baluch