Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Futbalový turnaj "O pohár riaditeľa školy"

Predvianočný čas využili žiaci elokovaných pracovísk SSŠ SEZ Krompachy na utužovanie vzájomných vzťahov a stretli sa na futbalom turnaji, organizovaný ich majstrami.
       Turnaj sa konal v telocvični našej školy a zúčastnili sa ho 4 mužstvá. Kým chlapci podávali skvelé výkony na ihrisku, na tribúne ich hlasno povzbudzovali dievčatá. Žiaci z Richnavy upútali peknými dresmi, ktoré im špeciálne na túto príležitosť pripravil ich majster. Bolo cítiť túžbu vyhrať, predviesť čo najlepší výkon a naplno sa pred všetkými ukázať, no napriek tomu sa turnaj niesol v priateľskom duchu.
       Po odohratí všetkých zápasoch si žiaci pochutnali na výbornej kapustnici a potom nasledovalo vyhlásenie výsledkov. Víťazné poháre a drobné vecné ceny odovzdal žiakom riaditeľ školy Ing. Ladislav Maturkanič.

Výsledky turnaja:

Okrem víťazných mužstiev boli vyhlásení aj najlepší strelci – s rovnakým počtom strelených gólov – 9.

Najlepší strelci

mgr. Janka Olejníková