Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Krompašský jarmok - rout

Stalo sa tradíciou, že v rámci "Dňa mesta Krompachy" zabezpečujeme služby na mestskom úrade formou routu.
       Služby zabezpečovali žiaci gastro odborov pod vedením majsteriek odbornej výchovy Bc. janky Laciňákovej a Bc. Alžbety Holickej. Všetkým, ktorí sa aktívne zapojili chceme srdečne poďakovať. Sú to žiaci Jakub Ringoš, Mariana Richtarčíková a Michaela Kľocová z I.N, Mária Mihalíková a Pavol Bendík z II.N, Blanka Ďaľaková z III.B a Mária Šmídová z II.B triedy.
       Pochvalu si zaslúžia aj žiaci III.B, ktorí v danom termíne absolvovali odborný výcvik v školskej jedálni - Michal Dolák, Lukáš Žiga, Alexandra Barbušová a Simona Brutovská. Títo žiaci nám pomohli pri pomocných prácach.

MOV Bc. Janka Laciňáková, Bc. Alžbeta Holická