Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Študentská kvapka krvi

Každý deň počúvame v médiách, že sa stalo nejaké nešťastie. Lekári musia ihneď konať, zachraňovať, operovať. Preto sme sa rozhodli reagovať na „Študentskú kvapku krvi“, ktorú organizuje HTO Levoča.

Tak ako každý školský rok, tak aj tento zorganizovali na SSŠ SEZ Krompachy učiteľky Ing. Melánia Revická a Mgr. Helena Furmanová bezpríspevkovú darcovskú akciu, ktorá sa konala 22.11.2016. Odberu sa zúčastnilo 18 študentov našej školy a traja bývali naši študenti.

Absolventi a priatelia školy

Sprevádzala ich šestica pedagogických pracovníkov:

Štyria dobrovoľníci boli z tejto akcie vyradený.
       Darovanie krvi je skutočným „darom života“, ktorý zdravý jedinec môže poskytnúť ľuďom chorým a ľuďom po úrazoch.

Ing. Melánia Revická