Návrat na Akcie v šk. roku 2016/2017

Športový deň

V stredu, 29. 3. 2017 pripravili žiaci pre zamestnancov školy veľmi milé prekvapenie na oslavy Dňa učiteľov. Na oplátku sa dohodli zamestnanci školy v spolupráci so žiackou školskou radou, že v piatok, 31. 3. 2017 zorganizujú Športový deň pre všetkých žiakov bez ohľadu na ročník a typ odboru.
       Akciu otvoril riaditeľ školy v telocvični príhovorom všetkým zúčastneným a následne sa podľa rozpisu realizovali zápasy v medzitriednom volejbalovom turnaji o pohár riaditeľa školy. Všetky triedy statočne bojovali o postup do finálových zápasov. Okrem pohára mali totiž motiváciu zahrať si proti tímu zamestnancov školy, ktorý napriek ich snahe žiaci víťazného tímu IV. CM triedy ľahko porazili.
       Vďaka tejto akcii žiaci spoznali svojich učiteľov a majstrov aj z inej stránky ako len spoza katedry. Športové zanietenie utužilo žiacky kolektív a odstránilo aj možné bariéry medzi nimi. Ďakujeme všetkým prítomným za účasť a už teraz sa tešíme na ďalšiu podobnú aktivitu.

Mgr. Katarína Šoltésová