Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

ÚC OŽAZ a Športový deň - Štrbské Pleso

Štrbské Pleso je najvyššia položená tatranská osada. Rozkladá sa na južnom brehu jazera Štrbské pleso nacházajúceho sa v nadmorskej výške 1346 m n.m. Ponúka množstvo nezabudnuteľných výhľadov na tatranské končiare a je východiskovým miestom pre turistiku.
       15.11.2017 sa práve Štrbské pleso stalo cieľom nášho športového dňa. Vzhľadom k pokročilému ročnému obdobiu sa naša pozornosť pár dní pred termínom športového dňa upriamila na predpoveď počasia. Naše obavy z počasie však boli zbytočné. Tatranská príroda sa nám odmenila nádherným počasím, poskytujúcim množstvo príležitostí vytvoriť si ,,selfie,, z nádhernou tatranskou panorámou. Prechádzka okolím plesa poskytla možnosť pozrieť si aj jedno z najznámejších lyžiarskych stredísk, skokanské mostíky či navštíviť romantické jazierka lásky.

PaedDr. Ladislav Baluch