Návrat na Akcie v šk. roku 2017/2018

Európsky týždeň odborných zručností

Európska komisia vyhlásila „Európsky týždeň odborných zručností“, ktorý sa na našej škole prebieha v období od 27. novembra – 1. decembra 2017. Naša škola sa ako úspešný realizátor projektov Erasmus+ zapája do tejto iniciatívy, ktorej cieľom je zvýšiť atraktivitu odborného vzdelávania a prípravy na podporu kvalitných zručností a pracovných miest.
        V rámci tejto iniciatívy naša škola organizuje kurzy, vďaka ktorým môžu žiaci základných škôl získať nové poznatky a zručnosti z rôznych odborov a zameraní. Po ukončení kurzu v rozsahu 10 vyučovacích hodín (v priebehu školského roka 2017/2018) získa jeho účastník certifikát o absolvovaní.